Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Ora ėshtė Sat Jan 19, 2019 9:23 am


NO SMOKING
RREGULLAT · NDALOHET RREPTESISHT DUHANI KUR FLINI GJUME · NDALOHET ALKOOLI KUR JE DUKE SHKRUAR NE NJE TEME (SE VJE ERE JO PER GJO) · NDALOHEN TE GJITHA LLOJET E DROGAVE PERVEC HASHASHIT DHE VIAGRES · NDALOHET OFENDIMI DHE SHARJA E ANETAREVE TE FORUMIT · NDALOHET CDO LLOJ SHARJEJE NE FORUM (PERVEC SE NE TEMEN “UNCENSORED” NE TE CILEN MUND TE SHKRUANI CA TJU DOJE E BARDHA ZEMER) · GJERAT E TJERA LEJOHEN ARGETIM TE MBARE
 • TRALALA [INTRO]

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • HOT [SA VAPE]

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • BLA - BLA - BLA [CHIT-CHAT]

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • ART & CULTURE

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • SPORTS [FOR MAN]

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė Thu Oct 01, 2009 5:58 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 3432 artikuj

Forumi ka 65 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri artan


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur