Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

PREZANTIMI I SEKSIT FEMER

Shko poshtė

PREZANTIMI I SEKSIT FEMER

Mesazh  Anonim prej Thu Jun 17, 2010 2:50 am

he njer... filloni prezantimet Razz (pislliqet tipo nr i gjoksit apo ndonje gje me hot lejini per ke furra)

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I SEKSIT FEMER

Mesazh  triniti prej Thu Jun 17, 2010 3:05 am

nga prezantimi do e filloj
per veten time t'ju tregoj
une o popull qe ta dini
jam ajo qe quhet triniti
jam yll bote e jam flori
cdo njeri me ka zili Razz:P:P
qejfin vetes ja bej vet
se jam vajz me fakultet
ne forum bashke do njihemi
dhe per kafe ndoshta shihemi
po e mbyll me kaq tani
e vazhdojme me nje anetar te ri...
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I SEKSIT FEMER

Mesazh  Anonim prej Thu Jun 17, 2010 3:13 am

te propozoj ti sme pranon
sepse veten po prezanton
te gjith e dime qe je flori
mos bej reklame, e ke dhi
e di qe ketu ska vend per mua
desha te te them sa shume te dua Razz

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I SEKSIT FEMER

Mesazh  triniti prej Thu Jun 17, 2010 3:26 am

une skam dhi nuk kam as lop
ja ke fut pordhes me top
leri lajkat dhe ne kemb cohu
ne sekond ti prezantohu...
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I SEKSIT FEMER

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi