Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

PASSPORT

Shko poshtė

PASSPORT

Mesazh  Anonim prej Thu Jun 17, 2010 2:59 am

NICKU: Anonim
VENDBANIMI: Milano
MOSHA: Fakultative (vetem per mu)
NGJYRA E SYVE: Jeshile
NR KEMBES: 42 (anash) Sekret ajo e treta Razz
NR SYTJENAVE: (vetem per femrat dhe travestitet)
NR I BREKEVE: XXL
POZICIONI: Te gjitha
MASHKULLI / FEMRA IDEALE: 1 tangerllikse
PC QE PERDORNI: OLIDATA
AKOMA KTU JENI: une per ty vi dhe atje mi Razz

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PASSPORT

Mesazh  triniti prej Thu Jun 17, 2010 3:20 am

NICKU: triniti
VENDBANIMI: ketej rrotull nga lagja ime
MOSHA: o munguse edukate me e pyet femren per moshen
NGJYRA E SYVE: yll bote
NR KEMBES: 37 ( nganjer edhe 36 varet )
NR SYTJENAVE: po kam nja 18 pale
NR I BREKEVE: 28 pale
POZICIONI: momentalisht shtrire
MASHKULLI / FEMRA IDEALE: nga meshkujt kam heq dore ( shume te komplikum ) Charlize Theron
PC QE PERDORNI: sony - vaio
AKOMA KTU JENI: ktu ktu...tu prit goca huj
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi