Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

humor nga muve

Shko poshtė

humor nga muve

Mesazh  bellissima prej Sun Apr 06, 2008 9:39 pm

ONE MORNING NE LENDINE

MISTER UJK PO NDICTE MISS DHINE

RUNTE DHIA LIKE VERIU

IN FRONT OF HER MISTER ARIU

WHAT'S MATTER MISS DHI

MISTER UJK WHANT TO ,,,,,,,, CATCH ME

DON'T WORY DHIA IME

IF YOU WHANT DHIS VEGLEN TIME

MISTER UJK CAN'T TOUCH YOU ANY CIME Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  bellissima prej Sun Apr 06, 2008 9:47 pm

1SHQIPTAR DHE 1TALJAN VENDOSEN TE SHAHEN PO ME RIME
TALJONI: NELLA LUNA NELLE STELLA MI SONNO FATTA TUA SORELLA( NE HENE NE YJE TE KOM BO MOTREN)
SHQIPTARI PASI MENDOHET I CIK:NELLA STELLA NELLA LUNA MI SONNO FATTA TUA SORELLA
TALJONI:MA NON C'č RIMA(S'KA RIME)
SHQIPTARI. C'č RIMA O NIN C'č RIMA L'HO GIA FATTO POCO PRIMA( KA SKA RIME UN SAPO E BERA) Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E keni kuptuar qe jetojme ne vitin 2008 kur…

Mesazh  bellissima prej Sun Apr 06, 2008 9:55 pm

Ja lista e disa gjerave qe na bejne te kuptojme se jemi ne vitin 2008:

1. Pa dashur fusni fjalekalimin tuaj ne mikrovale.
2. Prej vitesh nuk luani me solitaire me letra bixhozi te verteta.
3. Keni nje liste prej 15 personash ne telefonin tuaj qe duhet t’i takoni dhe vetem 5 prej tyre jane familjaret tuaj.
4. Chat-oni me kolegun tuaj qe ndodhet vetem gjysme metri larg nga tavolina juaj e punes.
5. Motivi pse keni humbur kontaktet me disa miq dhe familjare eshte se nuk keni adresen e tyre te email-it ku mund t’i kontaktoni.
6. Qendroni ne makine dhe me celular telefononi ne shtepi per te pare a ka njeri qe mund t’ju ndihmoje per te futur brenda gjerat qe keni blere.
7. Cdo reklame qe shikoni (te cilat zene 3 ore nga 5 oret qe rrini ne divan) ne televizion ka nje adrese interneti ne nje cep te ekranit.
8. Te dilni nga shtepia pa celular, gje qe benit pa problem 5, 10 apo 15 vjet me pare, tani ju fut friken dhe ju ben te ktheheni menjehere per t’a marre.
10. Kur zgjoheni ne mengjes, gjeja e pare qe beni, uleni para kompjuterit (pa lare syte akoma).
11. Filloni te hidheni sa andej kendej, me trurin, ne kerkim te menyrave alternative per te qeshur.
12. Ndersa lexoni kete material, qeshni dhe thoni “Po” me koke, ndersa dritaret e Msn-se bejne ne vazhdimesi ate tingullin qe ju e dini vete.
13. Por jeni shume te zene per te kuptuar qe ne liste mungon pika 9.
14. Dhe tani u kthyet mbrapa per te pare se me te vertete mungonte pika 9.

15. Dhe tani qeshni me vete…
Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 07, 2008 2:15 am

hahhahahahahahahahahaha

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  bellissima prej Mon Apr 07, 2008 6:34 pm

CILA TE PELCEN ME SHUM O KINEZO Rolling Eyes Rolling Eyes Exclamation
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 07, 2008 9:04 pm

asnjona Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  bellissima prej Tue Apr 08, 2008 12:56 am

OK OK TI E DI
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 09, 2008 1:20 am

me ka pelqy me shume ajo qe i ka shkru... nji bella a bellissima nuk ja maj men emrin... hahahhahahaha
puc o yll

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: humor nga muve

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi