Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Shko poshtė

cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  mondi dr prej Sat Apr 12, 2008 12:40 am

he si mendoni o ineligjentet e forumit???????
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Anonim prej Sat Apr 12, 2008 3:40 pm

ai qe nuk pi kafe eshte i trashe....
ai qe e pi eshte edhe me i trashe se prandaj e pi per tu hollu Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  mondi dr prej Sat Apr 12, 2008 3:53 pm

kinezo ja ke fut ket lal
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Desperado prej Mon Apr 21, 2008 11:24 pm

Ai qe pi kafe osht nevrik Very Happy
avatar
Desperado
Administrator
Administrator

Male Numri i postimeve : 31
Age : 38
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  triniti prej Thu Apr 24, 2008 12:12 am

mos me dilni para muve atehere, se une pi minimo 12 kafe ne dite
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  enya prej Fri Apr 25, 2008 1:05 pm

Dmth sipas shpjegimeve te juaja une i bie te jem e trashe por ja aq sa te pi kafe e te hollohem Very Happy Razz dhe se dyti qe jam tip i qete dmth jo nevrike hmmmm sqenka dhe aq analize e keqe kjo e dyta do jam ve para syve gjysmes sime se me akuzon per nevrikllek Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
enya
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 19
Registration date : 02/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Anonim prej Sat Apr 26, 2008 9:07 pm

kith kith the me ka mare malli

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Kinezja prej Tue Jun 24, 2008 2:38 pm

Prandaj jam nevrike une se pi kaffe Razz kote une jam shume e qete mos te pi kafe me iken truni behem nervoze pa kafe kace cigare mmmmmmmmm ka lezet te qetesohen nervat
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  N3V prej Tue Jun 24, 2008 10:48 pm

dhe te merr jeten avash avash Sad
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Kinezja prej Wed Jun 25, 2008 4:23 pm

Me mire cfar me duhet kjo jete keshtu gjithmon e lenduar edhe duke vujtur me mire Sad
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  N3V prej Wed Jun 25, 2008 7:59 pm

njeriu mundohet per me mire ylli... te vdesesh eshte gjeja me e lehte dhe me e sigurta ne kete bote...
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Kinezja prej Thu Jun 26, 2008 4:05 pm

Ke ndonje metode vdekje ti kinez vetem kineze jo a te keqe se jan te keqija Razz
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  N3V prej Thu Jun 26, 2008 9:09 pm

po ti provoje njehere
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare ndryshimi ka nje njeri qe pi kafe nga ai qe nuk pi????

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi