Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Per ate qe me vrau

Shko poshtė

Per ate qe me vrau

Mesazh  Kinezja prej Tue May 20, 2008 12:57 pm

Per ate qe me vrrau

E heshtur ri ne parmakun e dhomes time
me nje flete te bardhe e nje lapse
dua te shkruaj po lotet nuk me lene
dua te shkruaj po duart me dridhen

Filloj te shkruaj vargjet qe kam brenda ne gji
po ti pa pritur iken e me le ne vetmi
me leter e lapse ne dor cfar te shkruaj tani
te shkruaj se ti me vrrave,e po me vret


Dikur vetem per ty shkruaja
lodhje nuk ndjeja kurre
dikure te kisha prane zemres te mbaja shtrenguar
por tani iki ike pa me thene asnje fjale pse


I mora te gjitha dhimjet qe ti mi shkaktove
i mbajta keto dhimje qe ti mos ti shikoje
se zemren time ti e coptezove
edhe ti nje jete me tjetren fillove


Filloj te mendoje po nuk di pse
nuk gjeje dote fjale te shkruaj
nuk di nga tja filloj e per ke te shkruaj
te shkruaj per ty apo per jeten e shkateruar

Se kjo jete nuk do te jete kurre me e mirre
te ndahemi se keshtu duhet e keshtu eshte
nuk di valle a do duroj kur ne rruge te shikoj
nuk di sa e forte do jem kur ti me tjetren del

Nese ka Zote ne kete bote pse me le te vuaj
pse valle nuk me degjone lutjet e mija
por me le te qe lote te derdhe
pse o zote nuk me shpeton nga ky ferre???

Kinezja
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per ate qe me vrau

Mesazh  Anonim prej Thu May 29, 2008 8:06 pm

shume e bukur dhe e dhimbshme ne te njejten kohe...

kush eshte ky qe te ka vra mi lal ?

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

LAMTUMIRE

Mesazh  Kinezja prej Wed Jun 04, 2008 1:23 pm

Lamtumire po te them
me kurre nuk do takohemi
casti i fundit i te vertetes do te vi
dikure te kisha jet,zemer,shpirt
por tani te kam armike

Sa shume malle
sa shume deshperim
sa vuajtje
sa shume dashuri
kjo u kthue e gjitha ne merri

Dhimja me thote??????
se perhere do mbetesh tek une
nje ender per mua vetem nje shpres
nje lote qe ti nuk e deshe
nje jete qe ti i dhe nje shqelm

Nga cfare kendi te shohe kete dashuri
me thuaj vetem me thuaj nga cfar kendi
nga kendi ku ti i fure flaken
apo nga kendi i bukuris,apo nga kendi i tragjedis


Lamtumire po te them se kete e deshe ti
lamtumire po te theme ne vargje
lamtumire i dashur se keshtu deshe ti
lamtumire dhe jeto jeten qe do
lamtumire se une nuk isha ajo qe ti do
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

VETEM PER TY ????
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Duke te pritur vetem ty

Mesazh  Kinezja prej Thu Jul 10, 2008 2:28 pm

Kurre te thashe te dua te genjeva
besom se jam ajo qe nuk doja te isha
e harrova te verteten qe isha
a e di pse te kundershtova
kurrse tani vetem mendoj ,,,,,

Ndjeje ate qe nuk duhet te ndjej,,,,
por mohova ate qe kisha,,
te mashtrova te genjeva
a me kupton pse e bera?
isha une apo dikushe tjeter?

Nuk mendova si ishte raliteti
nuk bera ate qe zemra me thoshte
te lendova kur plaga ishte e hapur
isha e dobet prandaj te lendova
si mundesh ti te me falesh ????

Nuk konceptoja ralitetin
se deshiroja ate qe ishte e ndaluar
kur zemra ishte e shkateruar
per gabimin time gjithcka shkaterova
edhe kurre endren se ralizova?????? Sad
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per ate qe me vrau

Mesazh  bellissima prej Mon Jul 14, 2008 9:45 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per ate qe me vrau

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi