Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll prej Thu May 01, 2008 1:17 pm

ndodh ndonjehere se pervec ndjenjes se miqesise te linde dicka me e forte se miqesi.ka shum raste qe miqesia kthehet ne dashuri kur kjo ndjenje eshte nga te dyja palet.ju si do ndiheshit kur nje shok/shoqe tju thoshte se ka rene ne dashuri me ju kurse ju e shikoni thjesht si shok shoqe?a do te ndryshonte gje tek ju ne menyren e te vepruarit,te folurit me kete person?

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Thu May 01, 2008 11:26 pm

vetem nga nje miqesi lind nje dashuri e forte dhe e qendrueshme...

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  stavri prej Sat May 03, 2008 10:59 pm

booooooooooooooooooooooooo kur te me ndodh do flassssssssssssss

kot para kohe smund te flas dote

por dicka normale eshte dhe kjo gje ndodh shpesh dhe smund te paragjykohet

stavri

Numri i postimeve : 74
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue May 06, 2008 3:02 pm

normal qe nuk e paragjykon kush stavri thjesht po japin nje mendim si do ishte reagimi i secilit ne ate rast
un per vete se di se cdo thoja ose cdo te beja nuk eshte dicka qe mund ta programoj ose parashikoj po cdo gja cdo veprim cdo fjale qe do them do jete spontane por jo se do e gjykoj ate person ky ishte mendimi im

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Fri May 09, 2008 11:15 pm

shkodrane jap doreheqje nga shoqnia se du me te prompozu Very Happy:D hahahahahaha

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  stavri prej Sat May 10, 2008 4:08 pm

kjo vertet eshte dicka serioze sepse ndodh ka ndodhur dhe do ndodhi

une sdo e konceptoja aspak te keqe kete gje sepse ndjenja e dashuri lind pa e kuptuar

dhe nese nje shoqa ime e bene kete gje gjithmon nese jam i lire une do mendohesha gjate dhe do ta doja vertet ate femer gjithmon nese eshte tamam shoqe dhe i njof dhemb e dhemball

stavri

Numri i postimeve : 74
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll prej Sun May 11, 2008 1:29 am

dakord me stavrin
ca do besh ti kinezi?????????pa fillo iher he

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Sun May 11, 2008 2:23 am

e kam sekret Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  <<blerta>> prej Sun May 11, 2008 11:32 am

epo varet si ke kaluar me shokun ndoshta ti e ke dashur si vella dhe smund ta kethesh ne te dashur pastaj Wink
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  nenpunsi_kinez prej Sun May 11, 2008 4:54 pm

vallaj te me kishte ndodh sdo e zgjasja shum nese me do me pelqente dhe mua shoqja llapen ne fyt direkt para se te ndryshonte mendim Very Happy Very Happy Very Happy

nenpunsi_kinez

Numri i postimeve : 4
Registration date : 31/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Sun May 11, 2008 5:21 pm

nuk ja perto ti eeeeeeee hahahahahahahahahahaha

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll prej Mon May 12, 2008 3:41 pm

ahhahahahhah pse kinezi kishe pritu ti aaaaaaaaaaa

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Mon May 12, 2008 11:06 pm

shkodrane varet... thashe i her... thote populli... nje dashuri e shendosh lind nga nje miqesi e mire Smile

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue May 13, 2008 12:21 pm

aha ok kinezi dmth edhe mundet te futesh llapen ne gurmaz Very Happy

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Wed May 14, 2008 12:15 am

shkodrane pse jo Very Happy

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed May 14, 2008 2:21 am

jo jo je ne rregull ti pse jo

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima prej Fri May 16, 2008 1:22 am

nga shoqja ce me dashuron rujna zot Evil or Very Mad kurse nga shoku cncnccnn pse jo shoku te njeh me mire se asni ...... Razz Razz
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Sun May 18, 2008 11:24 pm

ahahhahahahahaaha lezbi Razz

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Kinezja prej Mon May 19, 2008 12:02 pm

Nuk eshte gje e keqe pse jo kur pershtatemi nuk do kundershtoja ne fillim do habitesha qe nuk e kisha kuptuar qe ndjente dicka per mua po nuk eshte gje e keqe mire se te vije po u kuptuam
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Mon May 19, 2008 10:40 pm

eeeeeeeeeeeee kshu thoni ju mi kshu po ne realitet shumica e femrave bejne rolin e histerikes:
ti me do mua... nuk te vjen turp... ne jemi shoke etj etj Razz:P:P

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima prej Mon May 19, 2008 11:54 pm

hahhahah kina te kam then mos u prompozo shoqeve vetem mua Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Tue May 20, 2008 1:10 am

do eeeeeeee ?

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  <<blerta>> prej Tue May 20, 2008 11:28 am

hhehe kinez kineeez ngele tu propozu me dreq Razz
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim prej Thu May 22, 2008 6:31 pm

ca me ba maj... kte rol na dha nana natyre me sulmu Razz:P kurse ju te porta Razz:P si nku na late me ba naj gol maj Razz:P

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima prej Fri May 23, 2008 12:43 am

kinezi shkruajti:do eeeeeeee ?

dua dua re ueeeeeeee ky Laughing Razz ec pak se me ke mungu kto dit du me te bo i kiss pornogafik Embarassed I love you
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi