FORUM ME TRALALA SE KY NUK BESOJ TE GJENI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyThu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyThu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyThu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyMon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyMon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyMon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyMon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyTue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 EmptyTue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

+5
nenpunsi_kinez
<>
stavri
Anonim
shkodranja_yll
9 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim Sun May 25, 2008 5:20 pm

hahahhahahahhaa e di i bi me qene kjo Very Happy:D he i her erdha...
Anonim
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 44
Registration date : 23/03/2008

https://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll Mon Jun 02, 2008 5:08 pm

shko shko mire ben ishalla qellon

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim Mon Jun 02, 2008 8:28 pm

ta provojm maj Very Happy:D
Anonim
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 44
Registration date : 23/03/2008

https://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll Tue Jun 03, 2008 4:04 pm

po mire mar beje prove un te urova

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim Sat Jun 07, 2008 12:06 am

ejvalla Very Happy:D
Anonim
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 44
Registration date : 23/03/2008

https://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima Mon Jun 09, 2008 1:07 am

tani kush esht shoqja ktu un apo ti kina Shocked Shocked
bellissima
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim Mon Jun 09, 2008 1:09 am

une perdite e shof veten bella... dhe nqse femra ka i gjo te gjate mes komve Razz atehere une jom femer Razz:P
Anonim
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 44
Registration date : 23/03/2008

https://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima Mon Jun 09, 2008 1:12 am

haahahahah e pra ateher si ta bojm Question Question
bellissima
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim Mon Jun 09, 2008 1:16 am

ca me bo ?
Anonim
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 44
Registration date : 23/03/2008

https://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima Mon Jun 09, 2008 1:18 am

kinezi shkruajti:ca me bo ?


ate re Embarassed Embarassed
bellissima
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Anonim Mon Jun 09, 2008 2:52 am

ke mi ?
Anonim
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 44
Registration date : 23/03/2008

https://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima Mon Jun 16, 2008 12:47 am

Embarassed Embarassed Embarassed ate pra prompozimin Very Happy Very Happy Very Happy
bellissima
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  triniti Mon Jul 07, 2008 2:00 am

e qe thoni ju, shoku im me i ngushte, ai i femijerise qe eshte ende shoku im shume i ngushte ra ne dashuri me mua, edhe une me ate... dmth jemi rritur bashke, e njohim njeri - tjetrin me mire se vetja, rrinim gjithmone bashke dhe te binim ne dashuri ishte thjesht e paevitueshme.
problemi qendronte qe asnjeri nuk e merte guximin ti thoshte tjetrit qe pelqeheshim shume ndoshta nuk e pranonim as me veten tone se kishte ndodhur dicka e till, thjesht sepse kishim frike mos prishnim shoqerine e bukur te krijuar mes nesh.
e kish kuptuar gjithe shoqeria jone, vetem ne te ty nuk e kishim kuptuar akoma.
si perfundim une u lidha me dike tjeter po ashtu edhe ai, dhe te pranonim dicka te tille ishte e kote.

gjate kohes qe nuk ishim bashke mesazhoheshim vazhdimisht, dmth me shume i shkruanim njeri - tjetrit sesa atyre qe ishim lidhur, dhe nje dite te bukur vere nderkohe qe dergonim mesazhe mbushur me budallalliqe si gjithmone ai me dergon nje sms plot kuptim... ku me thoshte qe edhe pse ndoshta tashme nuk ka me vlera, duke marr parasysh qe kishim marr drejtime te ndryshme, une isha dashuria e vetme per te... atehere mendova se ishte e kote qe ndjenjat e mia ti mbaja vetem per vete dhe ju pergjigja edhe une me nje sms te tille.

por, sic thash me siper tashme ishim te lidhur te dy dhe per me shume ishin tim ma prezantoi pikerisht shoku im me i mire.
dhe i premtuam dicka njeri - tjetrit, NESE NJE DITE NJERI PREJ NESH DO TE NGELET VETEM, TJETRI EDHE NESE ESHTE I MARTUAR DO BRAKTIS GJITHCKA PER TE FILLUAR NJE JETE TE DY, POR KJO VETEM NE RASTIN SE NJERI NGA NE NGELEJ VETEM.
ne fakt te them te drejten ideja ishte imja, per te ulur pak tensionin qe u krijua pas deklarates qe i bem njeri - tjeter e hodha si batute, duke i thene : e lem keshtu, nese nje dite une ngelem beqare e stazhonuar Very Happy:D:D ti do martohesh me mua, edhe nese je i martuar do e lesh gruan tende per mua Very Happy:D:D, te njejten gje do besh edhe ti per mua me tha edhe nese je e martuar do e lesh burrin e do martohesh me mua.

mes nesh nuk ndodhi asnjehere asgje, as edhe nje puthje e vetme, sepse ne momentin e pare ne nje shoqeri ndodh dicka me shume nga cka eshte e lejuar ne nje rreth shoqeror nuk quhet me shoqeri, prishet cdo gje, hyjne ndjenjat ne loj dhe dhitet gjithcka per te evituar kete nuk i tejkaluam asnjehere limitet edhe pse e kishim perzemer ti qendronim besnik partnereve qe ne shoqerine tone nuk dyshuan asnjehere.
sot e kesaj dite qe thoni ju ai ka 2 vite qe frekuentohet me nje vajze dhe sa here e pyes: he mo kur do e beni publike ju, kur do e haj llokumen une???
ai me pergjigjet: budallaqe, por po u martova une kush do te te marr ty pastaj??? apo tu ngelesh ne dere atyre te shtepise Very Happy:D:D

dhe kaq qe thoni ju, bera roman une po ky ishte reagimi im, kur shoku im me i ngushtu mu deklarua Very Happy:D:D
triniti
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Kinezja Mon Jul 07, 2008 5:14 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad wow Sad Sad Sad Sad Sad Sad nuk kam cfar te them nuk gjeje dote fjalet Sad Sad Sad Sad Sad
Kinezja
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  triniti Tue Jul 08, 2008 5:28 pm

kinezja cke mi zemer pse qa ti???
triniti
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  N3V Tue Jul 08, 2008 11:24 pm

triniti shkruajti:e qe thoni ju, shoku im me i ngushte, ai i femijerise qe eshte ende shoku im shume i ngushte ra ne dashuri me mua, edhe une me ate... dmth jemi rritur bashke, e njohim njeri - tjetrin me mire se vetja, rrinim gjithmone bashke dhe te binim ne dashuri ishte thjesht e paevitueshme.
problemi qendronte qe asnjeri nuk e merte guximin ti thoshte tjetrit qe pelqeheshim shume ndoshta nuk e pranonim as me veten tone se kishte ndodhur dicka e till, thjesht sepse kishim frike mos prishnim shoqerine e bukur te krijuar mes nesh.
e kish kuptuar gjithe shoqeria jone, vetem ne te ty nuk e kishim kuptuar akoma.
si perfundim une u lidha me dike tjeter po ashtu edhe ai, dhe te pranonim dicka te tille ishte e kote.

gjate kohes qe nuk ishim bashke mesazhoheshim vazhdimisht, dmth me shume i shkruanim njeri - tjetrit sesa atyre qe ishim lidhur, dhe nje dite te bukur vere nderkohe qe dergonim mesazhe mbushur me budallalliqe si gjithmone ai me dergon nje sms plot kuptim... ku me thoshte qe edhe pse ndoshta tashme nuk ka me vlera, duke marr parasysh qe kishim marr drejtime te ndryshme, une isha dashuria e vetme per te... atehere mendova se ishte e kote qe ndjenjat e mia ti mbaja vetem per vete dhe ju pergjigja edhe une me nje sms te tille.

por, sic thash me siper tashme ishim te lidhur te dy dhe per me shume ishin tim ma prezantoi pikerisht shoku im me i mire.
dhe i premtuam dicka njeri - tjetrit, NESE NJE DITE NJERI PREJ NESH DO TE NGELET VETEM, TJETRI EDHE NESE ESHTE I MARTUAR DO BRAKTIS GJITHCKA PER TE FILLUAR NJE JETE TE DY, POR KJO VETEM NE RASTIN SE NJERI NGA NE NGELEJ VETEM.
ne fakt te them te drejten ideja ishte imja, per te ulur pak tensionin qe u krijua pas deklarates qe i bem njeri - tjeter e hodha si batute, duke i thene : e lem keshtu, nese nje dite une ngelem beqare e stazhonuar Very Happy:D:D ti do martohesh me mua, edhe nese je i martuar do e lesh gruan tende per mua Very Happy:D:D, te njejten gje do besh edhe ti per mua me tha edhe nese je e martuar do e lesh burrin e do martohesh me mua.

mes nesh nuk ndodhi asnjehere asgje, as edhe nje puthje e vetme, sepse ne momentin e pare ne nje shoqeri ndodh dicka me shume nga cka eshte e lejuar ne nje rreth shoqeror nuk quhet me shoqeri, prishet cdo gje, hyjne ndjenjat ne loj dhe dhitet gjithcka per te evituar kete nuk i tejkaluam asnjehere limitet edhe pse e kishim perzemer ti qendronim besnik partnereve qe ne shoqerine tone nuk dyshuan asnjehere.
sot e kesaj dite qe thoni ju ai ka 2 vite qe frekuentohet me nje vajze dhe sa here e pyes: he mo kur do e beni publike ju, kur do e haj llokumen une???
ai me pergjigjet: budallaqe, por po u martova une kush do te te marr ty pastaj??? apo tu ngelesh ne dere atyre te shtepise Very Happy:D:D

dhe kaq qe thoni ju, bera roman une po ky ishte reagimi im, kur shoku im me i ngushtu mu deklarua Very Happy:D:D

wow sa ke shkru mi... gjith historine e adoleshences e Razz
N3V
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Kinezja Fri Jul 11, 2008 9:21 am

triniti shkruajti:kinezja cke mi zemer pse qa ti???
me preki kja historia me te vertet Crying or Very sad
Kinezja
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  N3V Sat Jul 12, 2008 8:50 am

Ku te preku moj? :p
N3V
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima Mon Jul 14, 2008 12:29 am

boo un e kam provu ne fakt po ne ate kohe nuk ndieja te njejten gje ndoshta troppo te vogel nejse edhe sot asaj dite i kujtoi syt e atij plot drite kur me fliste qe vetem tani i kuptoi e un si debile i nderpreva llafet Crying or Very sad Crying or Very sad dhe nuk i kam fol me kurr se isha teper krenare Evil or Very Mad Evil or Very Mad kur jam kthy para dy vitesh ne shqiperi e pashe o zot se si mu duk kur e pashe me gocen e vet po kshu jeta nejse varja
bellissima
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  triniti Thu Jul 17, 2008 8:37 pm

kinezi ne fakt ky ishte thjesht nje episod i shkurter i adoleshences sime
se vallai me fillu e te shkruaj gjithe adoleshencen e prapesite e adoleshences sime, del roman me 800 faqe Very Happy:D:D
se kam qene cik kshu e levizshme shume kur kam qene e logel Very Happy:D:D
triniti
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  bellissima Thu Jul 17, 2008 11:58 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ca mbese te mrapsh kam mer zot krejt gjyshja e vet esht Very Happy Very Happy Very Happy
bellissima
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  shkodranja_yll Tue Jul 22, 2008 11:30 am

Shocked

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty - Faqe 2 Empty Re: si do reagonit nese nje shok/shoqe e juaja tju thoshte se ka rene ne dashuri me ty

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi