Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

NJE YLL......

Shko poshtė

NJE YLL......

Mesazh  bellissima prej Wed Jun 18, 2008 7:58 pm

Very Happy NJE YLL BOTE KA DITELINDJEN FIKS MBAS 10DITESH URIME LAL JE 1SHE TE KAM XHAN TE UROI GJITH TE MIRAT E KESAJ BOTE URIME URIME URIME URIME flower flower flower flower


PS : NUK E THEM UN JOOOOOO SE KUSH E KA DITELINDJEN SE THEM QE E KA TRINITI MOOOOOOOO Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  triniti prej Thu Jun 19, 2008 8:25 pm

hahahhahhahahaha ca bonet ktu me ca bonet ktu Very Happy:D:D
e ja meqe qenka hap si teme, po ofroj per te pire qe sot muve Very Happy:D:D pini o njerez behuni tap dhe vini emrin tim ne lishte se pagoj muve kur te behem e pasur Very Happy:D:D

o kinez o pendthym ku i ke birrat ktu me???

P.S: bellissima je shum yll bote, kiss kiss kiss
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  anonimja prej Thu Jun 19, 2008 9:45 pm

pse mba sekrete ti mi ta rregulloj un ty pse nuk thu qe ke ditelindjen mi
gezuar dhe 1000 yllo
avatar
anonimja

Numri i postimeve : 16
Registration date : 20/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  <<blerta>> prej Fri Jun 20, 2008 9:53 am

shym urime per tyyyyy Razz


edhe 100 pranvera mi rrusheeee dhe jet te lumtur

te puccccccccccccccccccccccccccccccccc

ja nje dhurate nga une Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  Kinezja prej Tue Jun 24, 2008 3:07 pm

Edhe 100 te urij shendet e lumturi ne jete do zoti te ralizohen te gjitha enderat qe do shume urime per ty
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  N3V prej Wed Jun 25, 2008 1:02 am

triniti shkruajti:hahahhahhahahaha ca bonet ktu me ca bonet ktu Very Happy:D:D
e ja meqe qenka hap si teme, po ofroj per te pire qe sot muve Very Happy:D:D pini o njerez behuni tap dhe vini emrin tim ne lishte se pagoj muve kur te behem e pasur Very Happy:D:D

o kinez o pendthym ku i ke birrat ktu me???

P.S: bellissima je shum yll bote, kiss kiss kiss

nuk o lokal pijanecesh... ene fikni cigaret se do thrras pilicine Razz:P
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJE YLL......

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi