Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Dashuria ne vargje

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 5:30 pm

ti me do
une te du
pse nuk shko
hajd rri me mu

Very Happy:D:D
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  shkodranja_yll prej Thu Mar 27, 2008 3:10 pm

ku jane sonte syte e tu
kujt ti them sa shum te du
me dhemb koka
me ndizet balli
per ty shpirt me dogji malli

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  triniti prej Thu Mar 27, 2008 10:08 pm

dhe e pyes henen cdo nat
perse valle te kem kte fat?
kur te gjithe sebashku rrin
pse valle ne nje n'stamboll e tjetri n'kin? Very Happy
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Fri Mar 28, 2008 2:50 am

oplaaaaaa triniti Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Mar 28, 2008 7:12 pm

as un vete se di
ta quaj dashuri kete
largesi qe po me mbyt edhe mu
edhe ty

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Sat Mar 29, 2008 2:00 am

mos derdh lot per mu
jam shume larg teje...
po kjo nuk me ndalon te te du
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 03, 2008 10:40 pm

Japra erdha ne fshatin tim
Plot me lodhje e me mundim
Po ja hapi gryken thesit
E kam shpin te ura mesit
Very Happy Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 03, 2008 10:41 pm

Pse e denon vetėn dhe mua?
Pse e fik dashurinė qe e dua?
Pse e shkel fjalėn qe ėshte?
Pse sod me urren mua?
Kur e din se sa Tė DUA..
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 03, 2008 10:42 pm

T'DUA
Zemra ime troket,
Me shpejtėsi,
E syt shkėlqejn,
Si ylli nė gjithėsi.

Dua tė pėrqafoj,
Tė pėrkdhel e ledhatoj,
Qė trokitjet e shpejta,
Tė zemrės t'i ndaloj.

Dua qė flokėt t\'i lėmoj,
Buzėt t'i shijoj,
E tė them,
Se tė dashuroj.
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 03, 2008 10:48 pm

Nese ste ze gjumi eja ti tek une
te ta ngroh zemren te te ve ne gjum,
buzet e mija te embla si sheqer
nese te puthi une gjumi do te mer.
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 06, 2008 3:17 am

Fjalve te tua nuk i besoj
zemren tende nuk e dashuroj
kur ti flet shum genjeshtra ke
kur ti shikon syri te tradheton
jo moj zemer
nuk eshte jet kjo
jo o jet nuk eshte
dashuri kjo
jo jo se ti mashtron
jo se ti poshtron
jo jo dashuria e jetes time
jo jo te tradheton vetja
te tradheton syri
syri qe une e puthja cdo mengjes
buzen e embel e te thare
te puthja me afshin e dashurise
jo e dashur ky eshte
veten nje mashtrim???
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed Apr 09, 2008 1:30 pm

nese kesaj ndjenje i thua mashtrim
si mund te kete dashuri kur ska besim?
pse te lodhem te te shoh ne sy
kur e di mire qe un kurr skam me te pase ty?

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 09, 2008 7:59 pm

shkodrane ca jane keto qe thua
ti e di mire qe un te dua
nuk me pelqejne aspak merzitjet e tua Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Wed Apr 09, 2008 8:13 pm

“PĖR TY”

Nė kėtė dit tė bukur dielli
nėn kaltėrsin e kėtij qielli,
jam ul pran teje dhe mendoj
si tė tė them se aq shum tė dashuroj!

Tė tė them se pėr ata sy
digjem si zjarr e bėhem hi,
tė tė them se pėr atė buz
pėrvėlohem si nė prush!

Aq shum gjėra dua tė t'them
kur pran teje un tė jem,
vetėm njė gjė kėrkoj nga ti
tė lutem tė ma kthesh kėtė dashuri!!!


phaaaa sa romantike jam o zot Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Thu Apr 10, 2008 1:09 am

<<blerta>> shkruajti:

phaaaa sa romantike jam o zot Very Happy

ahhahahhhahhahahhahahhahhahahahahhaa t'kam puth i her pra Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 10, 2008 1:19 am

un tputhi dy her pra Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Thu Apr 10, 2008 1:25 am

une tre Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 10, 2008 3:11 pm

un lov ty
ti lov mu
hajde bahna
burr e gru Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Thu Apr 10, 2008 7:25 pm

hahahhahahahahahhahahahaha

une love ty
ti love mu
rri maj mire
ec m'puth mu

Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Thu Apr 10, 2008 8:13 pm

un lov ty
ti lov mu
mos i thuj kujt
sem ke puth mu Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Apr 11, 2008 4:26 pm

SadSad

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Anonim prej Fri Apr 11, 2008 11:39 pm

zemra ime ti ca ke
qe me turinj po me rri
sot asgje nuk me the
me thirr zemer, dhe une vi

shkodrane kith yll

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  <<blerta>> prej Sat Apr 12, 2008 12:56 am

kerkoj falje nese kam merxit kend Sad thjesht gallat po bejme ...mos ti marre kush me gjith mend se ndoshta dhe su vje mire dhe sdua qe te merzis njeri une.... Very Happy Very Happy se e kam kuptuar qe shkodranes si vje dhe aq mire kur sheh keshtu gjerash por thjesht shaka bejm maj yll mos na i merr per keq te lutem....
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  bellissima prej Sat Apr 12, 2008 1:14 am

<<blerta>> shkruajti:kerkoj falje nese kam merxit kend Sad thjesht gallat po bejme ...mos ti marre kush me gjith mend se ndoshta dhe su vje mire dhe sdua qe te merzis njeri une.... Very Happy Very Happy se e kam kuptuar qe shkodranes si vje dhe aq mire kur sheh keshtu gjerash por thjesht shaka bejm maj yll mos na i merr per keq te lutem....


blerta shiko lal mos ta nin hic se ca menoin te tjeret nese ti nuk ofendon njeri pse kerkon falje lal kisss yll bote
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed Apr 16, 2008 1:58 pm

blerta mos u shqeteso naqe hic ske pse me kerkon falje sme ke bere gje naqe un te vleresoj shum puc ty qummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm forum eshte gallate po bejme apo jo kinezi?

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria ne vargje

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi