Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 6:42 pm

veten e ime Sad me nje piano Very Happy:D
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  <<blerta>> prej Mon Mar 24, 2008 8:44 pm

prit mer ti..veten ime thot Very Happy

se se kemi ditur adresen e shtepis tende mer

hajt urime yllo per forumin..sa me shum antar ishalla Surprised puc
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  N3V prej Mon Mar 24, 2008 9:09 pm

hahahahaha ca urimi... sa me shume anetare thote kjo...
kinezi do tja kalojme sa me mire maj e jo te kete sa me shume anetare Very Happy:D
i pershnetje per muve Very Happy:D
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  bellissima prej Tue Mar 25, 2008 1:21 am

persh mamin babin ops apo sjemi te televixori ktu nejse persh shuuum adm dhe veten time me kengen o te puc ty o vras 6666
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  N3V prej Tue Mar 25, 2008 7:38 pm

koke turku kshu une e...
ne fakt me mire koke turku se sa koke ............. Very Happy:D:D
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  bellissima prej Sat Apr 05, 2008 9:21 pm

keng x komandantin dmth. Kinezin
kendon :muve
teksti: muve
shoqeron:grupi i palakave pa dhom dmth. 999 dhe triniti


ESHTE I BUKUR ESHTE I MIRE
ESHT PORSI EMBELSIRE
ESHT I MMIRE ESHT I OMEL
ESHT SI ORIZ ME TOMEL
ESHT I MIRE MER LEGENI
LUM SI NE CE E KEMI
lol! I love you
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Desperado prej Sat Apr 05, 2008 11:11 pm

bellissima shkruajti:persh mamin babin ops apo sjemi te televixori ktu nejse persh shuuum adm dhe veten time me kengen o te puc ty o vras 6666
kush o adm??????
avatar
Desperado
Administrator
Administrator

Male Numri i postimeve : 31
Age : 38
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://interesanti.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 06, 2008 12:13 am

bellissima shkruajti:keng x komandantin dmth. Kinezin
kendon :muve
teksti: muve
shoqeron:grupi i palakave pa dhom dmth. 999 dhe triniti


ESHTE I BUKUR ESHTE I MIRE
ESHT PORSI EMBELSIRE
ESHT I MMIRE ESHT I OMEL
ESHT SI ORIZ ME TOMEL
ESHT I MIRE MER LEGENI
LUM SI NE CE E KEMI
lol! I love you


hahahahahahahhahaha je e papame zemer Very Happy:D:D kith kith shume fareeeeeeeee
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 06, 2008 12:44 am

Daniel shkruajti:
bellissima shkruajti:persh mamin babin ops apo sjemi te televixori ktu nejse persh shuuum adm dhe veten time me kengen o te puc ty o vras 6666
kush o adm??????


e ka shkru ne kohen kur kam qene vetem une adm mer
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 06, 2008 5:43 pm

kenge per nje yll bote...

kendoj une...
texti nga thellesite e moraves...


flm njonen per pizine
per te e kam hap krejt shpine
e ka nickun bellissima
po me e pa eshte carissima Very Happy:D
shefit menjen ja ka heq fare
e du shume dreqin edhe pse eshte katunare Very Happy:D:D

puc yllo

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  bellissima prej Sun Apr 06, 2008 8:54 pm

ahahahahah thnx yll sa shpejt ma ke prit re Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 07, 2008 2:17 am

hahahahahahahahaha puc yv bote... kjo nuk o gjo... shife ca kam me te bo tashi e mrapa Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  bellissima prej Mon Apr 07, 2008 6:31 pm

MIR MIR Embarassed EJ JU PERSHENDES ME KONGEN PUCI PUCI TE CHILJETES ME INISIN Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  triniti prej Tue Apr 08, 2008 11:06 pm

bellissima shkruajti:keng x komandantin dmth. Kinezin
kendon :muve
teksti: muve
shoqeron:grupi i palakave pa dhom dmth. 999 dhe triniti


ESHTE I BUKUR ESHTE I MIRE
ESHT PORSI EMBELSIRE
ESHT I MMIRE ESHT I OMEL
ESHT SI ORIZ ME TOMEL
ESHT I MIRE MER LEGENI
LUM SI NE CE E KEMI
lol! I love you

jhahahhahahahah u sa kam qesh hahahahah puc puc zemer e bukur fare Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  triniti prej Tue Apr 08, 2008 11:07 pm

kinezi shkruajti:kenge per nje yll bote...


po me e pa eshte carissima Very Happy:D


hahahahahaaha ke harru nje NI pas carit kinezo hahahhah se kshu carissima tingello pak keq hahahahahah
u sa qesha
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Tue Apr 08, 2008 11:25 pm

prsh njonen me:

eshte njona ktu eshte katunare....
po mu ma heq zarin keq fare....

e kom shpik una Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Thu Apr 10, 2008 9:52 pm

prsh per njonen i her Very Happy:D

merditore merditore
a ke frena dore
pasha kryt e nanes
kam vec frenat e kames


Very Happy:D:D:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  mondi dr prej Fri Apr 11, 2008 7:57 pm

persh njeren si e kam pas fiksim Very Happy
kure malesorene enxe dashnija
ja keput te lat ciftelija
del lokja ne maje te kulles
heq br... e ja fut shu..
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 14, 2008 2:33 am

hhahahahahahhahaa o mondo Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  morena prej Mon Apr 14, 2008 11:02 am

mondi hahhahahahahahahahahahahahaah Razz Razz
avatar
morena
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 135
Registration date : 07/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  bellissima prej Mon Apr 14, 2008 6:38 pm

Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 14, 2008 11:57 pm

bellissima shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy

kaq e Sad

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Kinezja prej Mon May 12, 2008 4:59 pm

Pershendes Kinezin me kengen
Engjujt vrasin njesoj
BESA
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Anonim prej Tue May 13, 2008 1:27 am

edhe une te prsh kineze Smile

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue May 13, 2008 12:46 pm

pershendes veten time me kengen mundohem te te harroj
kthjellu

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershedes… (filanin/en)... me kengen...

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi