Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Barcaleta me pull te kuqe...

Shko poshtė

Barcaleta me pull te kuqe...

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 6:39 pm

zoti komandant gruaja juaj ju tradheton me te gjith ushtaret...

aha mire thote komandanti... se ua tregoj une qejfin...
vete ne shpi dhe i fut gruas ne "kasolle" nje brisk...

te nesermen... rreshton te gjith ushtaret dhe u thote... ulni pantallonat...
te gjithe e kishin "mikun" te gjakosur Very Happy:D pervec njerit....
aha i thote... ti qe nuk ke vajt me gruan time ke shpetuar dhe meriton 1 muaj leje... se te tjeret e hengren...

i kthehet ushtari...
o te thiftha dhopt... ti e ke fut ate bdhithkun aty e ??
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi