Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Shko poshtė

Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 5:59 pm

kur une po shoh qe edhe 14 vjecaret ne shqiperi bejne sex pa friken me te vogel
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  triniti prej Thu Mar 27, 2008 10:40 pm

thone qe ne shqiperi eshte tabu sepse ne shqiperi, TE GJITHE BEJNE SEKS, DHE TE GJITHA JANE VIRGJERESHA
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Sat Mar 29, 2008 1:11 am

sex anal e ?
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  triniti prej Mon Mar 31, 2008 11:38 pm

jo me lale jo vaginal... po e kisha fjalen virgjeresha sepse te gjitha keshtu thone Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Tue Apr 01, 2008 7:53 pm

hahahahhhahhahahaa.... thashe se ishin bere si virgjereshat angleze... qe vdisnin per sex dhe e benin po ishin te virgjera Very Happy:D
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  mondi dr prej Fri Apr 11, 2008 7:53 pm

po mer po ca 14 vjec po sa dalin nga tunel ( e kuptoni se per ke e kam fjalen) menje per seks e kane e pastaje thone qe nuk e bej dot tani se jam e virgjer
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 16, 2008 12:25 am

te virgjera me fjale Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse seksi thuhet se eshte akoma tabu ne shqiperi…

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi