Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Virgjeria... ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 5:42 pm

sa vlere ka per ju virgjeria e partnerit ?
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  triniti prej Thu Mar 27, 2008 10:31 pm

vallai personalisht nje partner te virgjer, na rujt perendia Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Mar 28, 2008 7:20 pm

qyqjaaaaaaaaaaaaa tani do behet edhe zyshe sexy Embarassed

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  bellissima prej Sat Mar 29, 2008 12:30 am

ahahahahah trirniti edhe ajo te duhet me bo leksion ne krevat Laughing
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Sat Mar 29, 2008 12:55 am

o trinto ca ka mi ca ka... e rrit vete... ja mson ti te gjitha Very Happy:D:D
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  triniti prej Mon Mar 31, 2008 11:34 pm

po mo si jo, duhet ti vej dhe nota??? kur e ben mire dhe kur e ben keq Very Happy:D:D

jo vallai, e kam len dhe ket muve, se po te bi ndonje trap zalli qe spo di nga te kapi..dhe ... jo vallai jo
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Tue Apr 01, 2008 7:24 pm

he mi he se gjene kryesore e di ai... se per ca ja ka dhene zoti veglen Very Happy:D
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  triniti prej Wed Apr 02, 2008 1:04 am

lali sikur te ishte i gjithe problemi aty ke vegla
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  N3V prej Wed Apr 02, 2008 11:58 pm

triniti shkruajti:lali sikur te ishte i gjithe problemi aty ke vegla

hahahhahaahahahaha e paske provu me dukettttttttt hahahahhahahaha
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  enya prej Sun Apr 06, 2008 5:25 pm

triniti shkruajti:vallai personalisht nje partner te virgjer, na rujt perendia Very Happy:D:D

Aman mi dreq se kur lexova pyetjen e Kinezit ne kete teme (replika e pare) u bera gati me u pergjigj por ja qe mu duk sikur mi kishe marre dhafet nga goja mi dreq Very Happy

Nese jane te dy te virgjer mund te jete diēka e lezetēme mgjthse njekohesisht edhe pak e frikshme.

Ndersa persa i perket virgjerise si vleresim i moralitetit jam komplet kunder e me duket diēka teper absurde, por secili ka pikepamjen e vet.
avatar
enya
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 19
Registration date : 02/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  stavri prej Sun Apr 06, 2008 5:29 pm

varet nga personi disa e quajen te shenjet disa se kan problem.
cdo njeri e llogjikon sipas mendjes vet.
per mua virgjeria te nje femer eshte rritje pikesh tek ajo vlersohet me shume nga nje mashkull.
ndersa meshkujt ska lezet te jene te virgjer se o turp Laughing

stavri

Numri i postimeve : 74
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  triniti prej Tue Apr 08, 2008 10:58 pm

enya he mi he...sa ngjajm ne te dyja mi Very Happy:D:D puc puc puc

o stavri po si i bi tashi meqe femra o turp te jete e zhvirgjer dhe mashkulli o turp te jete i virgjer...
me ke do zhvirgjerohet ky boti me teta dorianen??? Very Happy:D:D
apo ka ec shkenca perpara kane dale dhe kukullat qe fryhen Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 09, 2008 12:22 am

e pra e ate thuaj edhe mos me thuaj e thashe Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  triniti prej Wed Apr 09, 2008 1:27 am

e kam thene atehere Very Happy:D:D
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed Apr 09, 2008 1:46 pm

disa e vlerojne shum virgjerine disa jo un nuk kam ndonje paragjykim po mashkullin ne krevat se du te virgjer qyqjaaaaaaaaa

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Thu Apr 10, 2008 1:19 am

ja femrat tona sa perpara kan ec... jo si ne meshkujt qe themi e dua te virgjer... (perjashto mua eeee se nuk ma ka ndjere ndonjehere anziiii) Very Happy:D:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Apr 11, 2008 4:50 pm

Very Happy Very Happy

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  mondi dr prej Fri Apr 11, 2008 6:49 pm

Kinezi mire e ke lal se edhe te vergjerat te lodhin shume te zhvirergjerosh madje nuk dine as stilet.Me nj fjale nuk e kam problem virgjerine e nuk e mar per baze.
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 20, 2008 2:45 am

hahahhahahahahhaa o mondo.... msoja stilet re Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  shkodranja_yll prej Mon Apr 21, 2008 1:18 pm

jo se priton ky

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 21, 2008 11:15 pm

kith tyve se te kam zemer Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Apr 25, 2008 5:04 pm

Very Happy

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Sat Apr 26, 2008 10:42 pm

kith prape tyve

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed Apr 30, 2008 1:12 pm

kiss kinezi

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Anonim prej Fri May 02, 2008 9:49 pm

plap plap Very Happy

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria... ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi