Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Shko poshtė

cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue May 06, 2008 6:43 pm

kam pare e kam degjuar per njerez spo percaktoj femra ose meshkuj qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe.si mendoni ju pse e bejne kete gje dhe a i pargjykoni keta persona?

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  morena prej Tue May 06, 2008 9:50 pm

per mendimin tim njerez pa vler ,njerez qe ne rradh te par nuk din te duan vetet e jo te tjeret ...
avatar
morena
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 135
Registration date : 07/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed May 07, 2008 11:26 am

me pelqen mendimi jot morena njeriu nuk mund te dashuroje dy vete ne te njejten kohe

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Thu May 08, 2008 11:56 pm

deri ne 7 jam ne rregull me zotin Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri May 09, 2008 11:09 am

ata kane 7 ne krevat po mos kujto se te 7 i dojne njelloj sot mezi po ja dalin me dasht vec nje se e kane mendjen tek lulet e tjera lene me 7

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Fri May 09, 2008 11:58 pm

a pranon me u ba lulja jeme ti shkodrane Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  stavri prej Sat May 10, 2008 3:52 pm

une mendoj sepse asnjeri nuk ka dy lidhje dmth qe te dashuroi shume njerz ne te njeten kohe

mund te kene shume lidhje por vec nje dashuron ndersa te tjerat i mban per te bo dashni me ato

dhe per kete gje une i pergezoi kush eshte i zoti te bej dashni sa me shume dhe jo 7 por te mbaj 17 femra te tilla

stavri

Numri i postimeve : 74
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Mon May 12, 2008 3:46 pm

nuk ka ndonje gje per tu pergezuar ketu,,,o maje nje femer e mos mendo per tjeter o mos maj asgje kalo lule me lule

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Mon May 12, 2008 11:10 pm

pse kaq kategorike ti shkodrane ?

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue May 13, 2008 12:17 pm

pse kinezi ti thu me majt nje femer te lidhur dhe nja 3-4 dashnore???????????

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Sun May 18, 2008 1:01 am

jo nuk e thashe ne asnje vend ate qe po thua ti

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Kinezja prej Mon May 19, 2008 12:42 pm

Djemet nuk mendojne se nuk kan tru per ato momente qe bejne keto lidhje nuk mendojne me Tru por me ato qe kan mese kembeve keta jan djemet nuk mendojne me tru por me ???????
avatar
Kinezja
V.I.P
V.I.P

Female Numri i postimeve : 238
Location : DIKUR JETOJA TEK TY;TANI NE VETMINE TIME
Registration date : 11/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  <<blerta>> prej Mon May 19, 2008 12:55 pm

affraid affraid me ca mi na e thuj ti?
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Tue May 20, 2008 1:00 am

Kinezja shkruajti:Djemet nuk mendojne se nuk kan tru per ato momente qe bejne keto lidhje nuk mendojne me Tru por me ato qe kan mese kembeve keta jan djemet nuk mendojne me tru por me ???????

Razz:P:P:P na me na se jo te gjithe jane ashtu... ka djem te tille ashtu sic ka edhe femra te tilla Very Happy:D Razz

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  <<blerta>> prej Tue May 20, 2008 11:32 am

hmmm sdi ca te them se akoma skam par ndonje Rolling Eyes por esht je mekat i pa falurrr te luash me ndjenjat e tjetrit Evil or Very Mad dhe te tadhesh b....
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Sat May 24, 2008 10:52 pm

normale blerta

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Mon Jun 02, 2008 5:09 pm

Smile

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Anonim prej Mon Jun 02, 2008 8:29 pm

ca dmth kjo ?

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue Jun 03, 2008 4:03 pm

cila

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  bellissima prej Mon Jun 16, 2008 12:00 am

un per veten e ime jam apsolutisht kundrakundra ama me ma bo mua te gjej vend te futet shaka thjesh do merzitesha me veten time ce kam zgjedh njeriun e gabuar Mad
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  triniti prej Mon Jul 07, 2008 2:11 am

nuk mendoj asgje, nuk jane te denje te jene pjese e mendimeve tona.
edhe pse nuk i konsideroj aspak njerez, i konsideroj me shume ameba, qe nuk e kane idene se cfar eshte te dashurosh dike, dhe mbi te gjitha nuk kane mesuar akoma te respektojne ndjenjat e tyre, duke marr parasysh qe ende nuk e kan kuptuar se cfar ndejne per nje person apo per nje tjeter. me pak fjale nuk kan respekt jo vetem per ndjenjat e te tjereve, por nuk jane te afte te respektojne as veten, sepse ende nuk e kan kuptuar qe ndryshimi mes kafshes dhe njeriut eshte pikerisht ndjenjat qe ushqejme.
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  bellissima prej Mon Jul 14, 2008 12:15 am

te vdes un x filizofin e kesaj I love you I love you po ca me bo lal ja ce egzistoin dhe kto mavrit Crying or Very sad Crying or Very sad
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  triniti prej Thu Jul 17, 2008 8:39 pm

e mi e shef ti filozofojme ndonjer dhe ne katunaret Very Happy:D:D
kiss kiss kiss
avatar
triniti
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 176
Location : ktu ke lagja ime :D
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  bellissima prej Thu Jul 17, 2008 11:51 pm

trino ahhahaahha na mbyten katundaret mii hahahah Laughing ei si me kisse ti me lidhje dyshe Very Happy Very Happy
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  shkodranja_yll prej Tue Jul 22, 2008 11:38 am

nuk i prapelqej ata njerez por si gjykoj kane menyren e vet te ndertimit te jetes por gje ne drite sdo nxjerrin kafshate e madhe te ze frymen

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: cfare mendoni per njerezit qe kane me shum se nje lidhje dashurie ne te njejten kohe??????????

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi