Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

poezi dashurie:D

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Tue Mar 25, 2008 3:10 pm

hajt fillonja nje her Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  N3V prej Tue Mar 25, 2008 7:49 pm

nuk di Embarassed
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Tue Mar 25, 2008 8:01 pm

hahahha esht bo cuni me turp....ec mer se di ti
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Tue Mar 25, 2008 8:49 pm

Me pelqen te rri afer teje,me pelqen te ndjej ngrohtesin tende,me pelqen menyra se si me ben te skuqem.Ah soba ime e dashur....!!!! Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  N3V prej Tue Mar 25, 2008 11:05 pm

zemra ime tull...
zemra jote lac...
dashuria jone...
nje pallat 5 katsh...
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Wed Mar 26, 2008 12:03 am

70% e di qe te dua 80% e din se smund te jetoj pa ty 90% e di se smund te jetojm te ndare 100% po te genjej o budall
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Wed Mar 26, 2008 12:05 am

Zemra e femres eshte gure, hyre brenda e s'del me kurr. Zemra e mashkullit eshte hotel, kush ka qef hyn e del. Very Happy
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  N3V prej Thu Mar 27, 2008 4:36 am

e sheh sa zemer gjere qe jemi mi... ka lezet
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  N3V prej Thu Mar 27, 2008 4:49 am

se harrova... ka noj goc qe do me hy te zemra ime Very Happy:D
avatar
N3V
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 170
Location : milan
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.tralala.albanianforum.netc

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  shkodranja_yll prej Thu Mar 27, 2008 2:59 pm

falje kam me te kerku
ne gjunje kam me te ra
se kjo zemra ime
pa ty jete ne nuk ka

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Anonim prej Sat Mar 29, 2008 1:25 am

jeta me duket hije pa ty
kur do linde dielli...
kur do jemi bashke te dy
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Sat Mar 29, 2008 12:43 pm

Pse jemi te ndar dhe sjemi te bashkuar,
Pse Zoti na ka vrare, kaq shum jemi larguar.
Pse dy syt e mi po rrjedhin vetem lote,
Nga qe jemi larg dhe ste perkedhel dot.
Zemra ndjen dhembje dhe me sndjen gezim.
Sepse ti mungon ne krahrorin tim…!
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  bellissima prej Sat Mar 29, 2008 9:22 pm

PER BUZE E TUA NJERZ DO VRISJA
PER NJE FJAL TE DUA.... NGADALč DO VDISJA

AKULL DO TE BEHEM
DHE BUZET E TUA
DO NGRI
SA HERE QE TI PUTH
DUA QE TI SHKRIJ!!!!!!!TI JE ZEMRA IME E DYTE
TI JE SHPIRTI IM BINJAK
TI JE LOTI IM I BRISHT
TE DUA............
DHE PSE JE KAAAAAAQ LARG
avatar
bellissima
Moderator
Moderator

Female Numri i postimeve : 455
Location : N'TOK TIME
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Anonim prej Sun Mar 30, 2008 3:19 am

sonte gjithcka ndahet ne gjys
pervec dhimbjes...
sonte asgje s'eshte e lehte
pervec ikjes...
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed Apr 09, 2008 1:33 pm

sonte yjet pse sndricojne
sot zogjte pse skendojne
mos valle bota u shua kur ti ike e me le mua?

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Anonim prej Wed Apr 09, 2008 7:39 pm

u zgjova ne mengjes... nuk ishe aty
mbreme te thashe te dua... u puthem te dy
per nje gje jam i sigurt... dua te te kem ty

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  <<blerta>> prej Wed Apr 09, 2008 8:16 pm

Te pata thene dikur
se rruget nje dite do ndahen
do ndahesh dhe Ti nga Un

Do ndahet gjithcka
qe eshte reale ne ket Nate
do ndahet gjithcka
qe se fshehim dot

Si mund ta fshehim dhimbjen
nga nje Qast gezimi?
si mund ta kuptoj un
qe ti je i imi???

SI mund ta fal heshtjen
kur pas saj fshihet nje gabim
dhe nje dite te me thuash
nuk ishim per njeri-tjetrin shpirti im!!!
avatar
<<blerta>>
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 303
Location : london
Registration date : 24/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Apr 11, 2008 4:33 pm

sa do doja prane vetes te te kisha
sa do doja zerin ta degjoja
sa do doja qe un ty ne mengjes o shpirt te te zgjoja
sa do te doja me aromen e trupit tend te vdisja
pastaj zemer edhe ne ferr te te shkoja

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Anonim prej Fri Apr 11, 2008 11:42 pm

shkodrane kith kith yll
shume e bukur poezia Sad

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  mondi dr prej Sat Apr 12, 2008 12:06 am

Blertaaaaaaaaaaaa me fal se nuk hy me ketu se per te tilla gjera nuk aj theme fare se dashurine e shpreh me vepra e jo me poezi Very Happy Very Happy
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  shkodranja_yll prej Wed Apr 16, 2008 2:03 pm

mondi te gjithe dashurine e shprehim me vepra por poezia e ben me romantike dhe me te ndjeshme gjithashtu eshte emocion tjeter te shkruash poezi per dashurine

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Anonim prej Sun Apr 20, 2008 12:06 am

vazhdo shkruaj yll bote se shume te bukura jane

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  shkodranja_yll prej Mon Apr 21, 2008 1:15 pm

do shkruaj do shkruaj sa te me vije frymezimi

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Anonim prej Mon Apr 21, 2008 10:34 pm

Very Happy:D

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  shkodranja_yll prej Fri Apr 25, 2008 4:47 pm

ende sme ka ardh Very Happy

shkodranja_yll
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 556
Registration date : 27/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: poezi dashurie:D

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi