Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» PREZANTIMI I SEKSIT FEMER
Thu Jun 17, 2010 3:26 am nga triniti

» PASSPORT
Thu Jun 17, 2010 3:20 am nga triniti

» PREZANTIMI I SEKSIT MASHKULL
Thu Jun 17, 2010 2:52 am nga Anonim

» Kete apo ate...
Mon Nov 24, 2008 11:16 pm nga Hapesira

» Mendoni me shume per dashurine apo per sexin?
Mon Nov 24, 2008 11:14 pm nga Hapesira

» Anetari siper teje…
Mon Nov 24, 2008 11:10 pm nga Hapesira

» Pershendetje per forumin
Mon Nov 24, 2008 11:09 pm nga Hapesira

» Letra dashurie
Tue Sep 23, 2008 9:00 pm nga Anonim

» "Tė dua" njė sms nė celularin e sė dashurės/it......
Tue Sep 23, 2008 1:34 pm nga LORI

Social bookmarking
Bookmark and share the address of MADE BY K1N3Z! on your social bookmarking website
Radio

Perjashtimi i Shqiperise nga kompeticionet nderkombetare

Shko poshtė

Perjashtimi i Shqiperise nga kompeticionet nderkombetare

Mesazh  Anonim prej Mon Mar 24, 2008 7:09 pm

eshte i drejte apo jo
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perjashtimi i Shqiperise nga kompeticionet nderkombetare

Mesazh  mondi dr prej Fri Apr 11, 2008 9:59 pm

Normalishte qe eshte e padrejte.Sepse shqiperia edhe qeveria po bene te <pa munduren>qe te anetaresohemi ne te gjitha struktuarat evropiane dhe ne kete rast bene te kunderten.Ne te vetmen strukture qe jemi te anetaresur ne eshte Fifa dhe Uefa.Mirpo kjo qeveri po na nxjerre edhe nga kjo.Turp per te gjithe kombin tone e per keto ministra qe per inate personale me presidenti e fshf zotin Duka lene peng nje kombetare duke ja mbyllur te gjitha rruget nderkombtare.Sepse futbolli eshte nje nder gjerat me te pakta qe bashkon njerzit ne vendin tone,panvaresisht cmimeve te kripura te biletave tifozat e kane perkrahur kombtaren.
avatar
mondi dr
V.I.P
V.I.P

Male Numri i postimeve : 162
Location : as vete nuk e di!!!!!!!!!
Registration date : 11/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perjashtimi i Shqiperise nga kompeticionet nderkombetare

Mesazh  Anonim prej Thu May 29, 2008 7:00 pm

u pranum prap Very Happy

_________________
Mởš ὔđīŝ Рă®ä §э Тἕ ὐďėśėśΘ
avatar
Anonim
Webmaster
Webmaster

Male Numri i postimeve : 1122
Age : 39
Registration date : 23/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://tralala.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perjashtimi i Shqiperise nga kompeticionet nderkombetare

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi